życzenia na 40 lecie ślubu. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd-ściągi na płycie.
Sto lat! najmilsze życzenia. Niech cię słońce opromienia. Niech cię przytula rodzina. 22143 Urodzinowe Dodał: admin, 2010-05-28 11: 40, punktów: 36. Walc miŁoŚci-40 Lecie-Życzenia dla przyjaciÓŁ-Watch Video, watch this video on Kendin Coş video search engine.
Aforyzmy, przysłowia, wyznania miłosne, życzenia z okazji zaręczyn i ślub Dorota. Walentynki, dedykacje na zdjęcia, wierszowanki na listy. Od 22, 40 zł. Życzenia 40 lecie kapłaństwa jubileuszowe. Dodaj życzenia. Nie znaleziono życzeń w wybranej grupie. Sprzęt i ogłoszenia AGD· Meble malowane.

Życzę Ci zdrowia, szczęścia, radości mnóstwo życzeń od wielu gości. 40 yahoo 94 onet 34. u nas znajdziesz wszystko: życzenia śmieszne i poważne. Jakie złożyć Tobie życzenia aby były warte twego westchnienia, pieniądze-to nie wszystko. w dniu Twego urodzenia takie Ci oto ofiaruje życzenia:

Najpiękniejsze życzenia na różne okazje. 40-rocznica Ślubu RUBINOWA· 45-rocznica Ślubu SZAFIROWA· 50-rocznica Ślubu zŁota. Z okazji 40– lecia Szkoły życzę Dyrekcji Szkoły, Nauczycielom, Pracownikom, Uczniom– obecnym i byłym wszystkiego najlepszego, radości w życiu osobistym i. 40-czterdziesta-rubinowe 45-czterdziesta piąta-szafirowe 50-piędziesiąta-złote. Składa. Rocznica ślubu-życzenia" Na jubileusz 50-lecia" Strona z gotowymi tekstami sms-Życzenia na rocznicę Ślubu, Życzenia na Ślubną. 30-trzydziesta-perlowe 35-trzydziesta piata-koralowe 40-czterdziesta.
Jubileusz-Serdeczne życzenia z okazji jubileuszu teksty. 35-Koralowa 40-Rubinowa 45-Szafirowa 50-Złota 55-Szmaragdowa 60-Diamentowa

. Nasze 40-lecie jeszcze przed nami, ale na tyle niedaleko że mogę docenić. Serdeczne dzięki za życzenia aż się łezka kręci że jest tyle. To fani Romario, którzy składali mu życzenia z okazji skończenia 40 lat (28 stycznia). Fot. Silvia Izquierdo/ap 2006-01-28 . Forum 30 i 40 latek Strona Główna-> Zyczenia i pozdrowienia. Serdecznie dziekuje, za życzenia urodzinowe, te wpisane tu i rowniez te, na . Składam Państwu najserdeczniejsze życzenia z okazji 40-lecia istnienia jazz forum. Wszystkiego co najlepsze i wiele satysfakcji z.

Życzenia i wierszyki Kategoria: Jubileuszowe. Życzenia urodzinowe, wierszyki miłosne, śmieszne smsy, życzenia na święta, wiersze, gotowe. 14 Cze 2010. Kobiet nie laleczek. Tego w Twe 40-ste urodziny my kumple Ci życzymy. Minęło już 40-lat a my wciąż żyjemy jak Kot i Pat, . Odpowiedz 14: 32 [26-07-2009] link zgłoś gość. Nie wygląda na 40 ale przecież to dopiero połowa zycia: 1000 lat życzę. 19 Mar 2010. Jubileusze: 60 lat święceń kapłańskich, 40-lecie sakry biskupiej i 25 lat godności kardynalskiej Henryka Kardynała Gulbinowicza . Dziś żelazny Mike Tyson obchodzi swoje 40 urodziny. Niezła imprezka szykuje się w Caesar' s Palace. Ja osobiście życze mu żeby sobie.

12 Maj 2010. Jubileusz x-lecia samorządu rolniczego na Mazowszu. Gratulacje i życzenia na przyszłość prze-Jubileusz 40-lecia kapłaństwa. Historia elzab; Relacja z Gali 40-lecia; Publikacje rocznicowe; 4x4000; Gratulacje i życzenia. Elektroniczna księga pamiątkowa. 18 Maj 2010. i 69. Kapłaństwa obchodzi w tym roku 40-lecie sakry biskupiej. Nastepnie podziękowania, życzenia i gratulacje jubilatowi złożyli. życzenia wszystkiego najlepszego: niech każdy dzień dostarcza radości. 40-rocznica Ślubu rubinowa. 45-rocznica Ślubu szafirowa.
Z okazji Twojej 40-tki chcemy Ci złożyć życzenia, wygrania w totka nie za bardzo. Po. Dzisiaj po latach w tej szczególnej dla Was chwili 40-lecie ślubu w. życzenia na 40 Mój ojciec będzie miał niedługo 40 urodziny. Zyczenia na 40 lat. Mam pustke w glowie, a musze napisac fajne, dowcipne i mile zyczenia dla. Się przed tobą nowe drogi. a gości chętnie przyjmuj w swoje progi. Bądź bardziej radośniejszy, a świat bedzie jeszcze piekniejszy poznałeś wielu ludzi w. Z głębi serca życzę Ci. Dużo szczęścia i radości, Sto lat życia mało złości. Dni spokoju pełnych wygód, Dużo słońca wielu przygód.
Siemianowic Śląskich. z okazji 40-lecia istnienia Towarzystwa Przyjaciół. Siemianowic Śląskich, składamy serdeczne gratulacje i życzenia.

21 Maj 2010. 40-lecie działalności sportowej Janusza Haszcza. Zycze kolejnych 40. Lat odbijania celuidowej piłeczki. Gratuluje jubileuszu! . 40-lecie Koła Myśliwskiego" Ryś" w Żegocinie. Życzenia od Wojskowego Koła Łowieckiego" Batalion" z Krakowa. Życzenia na 60 lat, prezenty, kwiaty, nk, urodzinowe, życzenia, na 60 lat, 60 lat. Życzę Ci śmiechu w domu i lodów w niedzielę i przyjaciół najlepszych na świecie i wszystkiego, wszystkiego. w tym dzisiejszym dniu radości, życzę 100 lat pomyślności. Żebyś w każdym dniu czuł się jak dziecko. Długość: 40 [1].

' 70-10 Tour' będzie świętować 40-lecie grupy Supertramp, jednak nie będzie oznaczać powrotu Rogera do zespołu. Życzymy Rogerowi wszystkiego dobrego i nie.
. Obchodzą Cyprian, Olga i Benedykt złóż życzenia solenizantom-Kartki. Wabi. Pl. Na to koń: " Boże, na co mi 40 lat? Ciągle haruję w pocie czoła, nie mam chwili. Bóg także chciał mu dać 40 lat, ale słysząc narzekania psa.
Dział życzenia urodzinowe 40 lat dla taty który właśnie przeglądasz stanowi zbiór polskich witryn. Tworząc go staramy za wszelką cenę sprostać Twoim.

Urodzinowe (40). z okazji Twego święta, życzę Ci kolejnych dni, miesięcy i lat pełnych miłości i radości, ciągłego uśmiechu na twarzy, jak również tego. życzę tym którzy. Traktują kobietę 40-letnią jak staruszkę aby w jej wieku nie było im dane poczuć rozkoszy z udanego sexu. Ja choć nie mam jeszcze 40 lat. Życzenia dla Daru Szczecina! Aktualności. w związku z obchodami 40-lecia Daru Szczecina otrzymujemy wiele listów i życzeń z tej okazji. Z tak miłej okazji-bracia strażacy-jak jubileusz 40-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej, składam Wam najserdeczniejsze gratulacje oraz życzenia: aby to. Obchody jubileuszu 40-lecia naszego Domu Pomocy Społecznej. Jak jubileusz, to oczywiście jubileuszowy tort, lampka szampana, życzenia, wspomnienia. Z okazji Jubileuszu 40 lecia kapłaństwa życzymy księdzu Kanonikowi zdrowia i kolejnych. Obrazku 25-lecie kapłaństwa i teraz w 40-lecie 20 maja 2007r. Urodziny Tort na urodziny Piosenki na urodziny Życzenia urodzinowe. 30, 40, 75. Ostanio można zaobserwować zmiany-wskazujące na to. Na początku września uroczyście odchodzono 40-lecie kor lok w Nałęczowie. Czego można życzyć stowarzyszeniu na następne 40 lat?

. Jutro Katarzyna Szczot, znana lepiej jako Kayah kończy 40 lat! ze wszystkiego? kobieta 40 lat konczy to trzeba szczescia zyczyc.

Ileż to doświadczeń kryje serce Biskupa! Ile wspomnień z 40 lat biskupstwa, 69 lat kapłaństwa, 93 lata życia. Proszę przyjąć i od nas serdeczne życzenia. 2 Maj 2010. i kolejnych co najmniej 40 lat zycze! milo, ze odwiedzilas od niedawna moj Wroclaw. Jesli masz ochote, daj znac nastepnym razem:

40) Choć jestem w wojsku i ojczyźnie służę, na Twe imieniny, wysyłam Ci róże. Niech ta właśnie róża, zastąpi mnie żywego, który Tobie życzy. Czego można więc życzyć sobie i szkole? Jak najszybszego remontu (obchodzimy w tym roku także 40-lecie nieremontowania szkoły). Re: Rocznice ślubuwybieramy się na 40-lecie sluibu przyjaciól. Re: Re: Rocznice ślubuwszystkiego dobrego wam życze moja była we wtorek i wolałsie.

6 Sty 2010. Pani Weronika mieszka w Lubinie od 40 lat. w tym czasie doczekała się. Składam serdeczne życzenia dużo zdrowia i kolejnych 100 lat. Niech kolejne 40 lat upłynie i życie niech usłane różami słynie Niech otwieraja się przed tobą. Życzę Ci, aby drogi Twojej nie przekreślił człowiek zły.

28 Maj 2010. pl-Nagrodę. Tysiąc złotych z okazji 40-lecia istnienia. Koncert wypełniły wspomnienia, podziękowania, życzenia na przyszłość.

Uniwersytet otrzymał też wiele gratulacji i ciepłych życzeń. Gratulacje z okazji jubileuszu 40. Lecia Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Wirtualne kartki i życzenia na każdą okazję. 30 lat-wesele perłowe; 35 lat-wesele płócienne; 40 lat-wesele rubinowe; 45 lat-wesele platynowe. 40 rocznica slubu. Piekna rocznica! Serdeczne zyczenia z Forum dla Twoich Rodzicow. 40-lecie ślubu-życzenia· Życzenia urodzinowe życzenia. Dwóch rzeczy życzę Panu Premierowi z okazji urodzin. Komentarze do wpisu» Życzenia urodzinowe. 2010-07-11 09: 44. 40 lat minęło… 2010-07-09 17: 04. 5 Kwi 2010. Na zakończenie Mszy św. Odpustowej z racji 40-lecia święceń biskupich Jubilatowi złożono okolicznościowe życzenia i podziękowania. . życzę Panu satysfakcji z tego co Pan robi, jeszcze więcej fanów< zakochany> ŻYczę 100 lat i jeszcze ze dwie takie 40-stki< slonko> < roza>

40 lat minęło jak i dzień. Na drugie tyle Kolego Boguś przygotuj się. a może i na trzecie, któż to wie. Życzymy, życzymy, życzymy, życzymy,

. 40 lat to niezly kawalek czasu, ale mam nadzieje, ze nastepne 40 bedzie rownie interesujace. Zycze Ci przede wszystkim radosci z tych rzeczy . 40 lat minęło jak jeden dzień. Mrgreen: Życzę Ci kolejnych 40 w zdrowiu, świetnym humorze, w otoczeniu przyjaciół i rodzinki.
27 Cze 2010. w imieniu gdańskiego duchowieństwa życzenia złożył ks. Prałat Stefan Pasternak, oficjał Gdańskiego Trybunału Metropolitalnego. „ 40 lat . Konferencja prasowa z okazji 40-lecia uczelni. Szczególnie żeglarstwa, które to życzenia, zważywszy profil naszego pisma, są zrozumiałe. Z okazji Nowego Roku życzę Wam: Szczęścia w życiu osobistym, sukcesów w pracy. 31-40 lat/years; powyżej 40 lat/years; poniżej 10 lat/years. Znajdziesz tutaj obszerną bazę życzeń, m. In życzenia urodzinowe, imieninowe. Zaczyna on pić, powiedzmy majac 15 lat, to mamy 40 lat stażu. . w tym roku Profesor obchodzi jubileusz 40-lecia swojej działalności. Moje i moich współpracowników najlepsze życzenia dalszych sukcesów w. Życzenia 40 lat urodzinowe. Dodaj życzenia. Nie znaleziono życzeń w wybranej grupie. Sprzęt i ogłoszenia agd· Meble malowane· Biuro nieruchomości Nowy.

. Jubileusz 40-lecia był także okazją dla przywołania pamięci osób, które odeszły. Nr 141 życzenia wszelkiej pomyślności na kolejne lata.

. święceń biskupich, a jego biskup pomocniczy Stefan Cichy 40. święceń biskupich, a jego biskup pomocniczy Stefan Cichy 40-lecie kapłaństwa Życzenia.

Z okazji 40 lat pracy pedagogicznej i społecznej przekazujemy Panu Wiesławowi Kołakowi. Podziękowania, gratulacje i życzenia od wychowanków i działaczy tpd.
26 Maj 2010. w środę świętowała 100-lecie swoich urodzin. 26 maja 2010. 200 lat życzył jubilatce Stanisław Pająk, wójt gminy Policzna, 200 lat zagrał. Dzisiaj, 12: 40Wakacje! gdzie spędzacie wolny czas w Zwoleniu? dzisiaj. Życzenia z okazji rocznicy używane, gdy świętujemy okrągłą rocznicę (np. 25. Rocznica ślubu-srebrna rocznica, 40. Rocznica ślubu-rubinowa rocznica). 40 lecia Specjalnego Ośrodka Szkolno– Wychowawczego w Hrubieszowie. Gratulacji i dobrych życzeń, za które jeszcze raz serdecznie dziękuję. (Złote Gody)+ rocznice od 40 do 70. 12, Jubileusz ślubu-25-lecie (Srebrne Wesele)+ rocznice od 1 do 39. 13, Chrzest. 14, Chrzest z życz. Od Matki.
3 Lip 2010. Dzięki za piękną galerię i życzę też takiego stażu. Ladne fotki, galeria super-40 lat jak tyo mozna wytrzymac. 20 Mar 2010. Damian Zasada (20: 40) 100 lat; Mateusz/Wejcherowo (20: 57) 100 Lat. To kolejnych Lat życzę. a ja juz idę na antenę: d.